Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Зелене серце Кривбасу

Зелене серце Кривбасу

Немає такого криворіжця, який хоча би раз не побував в одному з наймальовничіших куточків Кривого Рога – парку імені Федора Мершавцева. Це затишне місце відпочинку люблять і дітлахи, і їх батьки, і люди старшого віку. Парк чарує наші серця і душі будь-якої пори року, тут відбуваються найцікавіші культурно-масові заходи, фестивалі, конкурси, концертні програми до свят державного значення та багато інших районних заходів.

Але мало хто знає про надзвичайно цікаве минуле цього парку та людей, які залишили свої імена в історії міста Кривого Рогу.

З метою ознайомити підростаюче покоління юних криворіжців ближче та детальніше з історією парку імені Федора Мершавцева, працівники бібліотеки-філіалу № 8 КЗК «Міська дитяча бібліотека» КМР підготували краєзнавчий екскурс «Зелене серце Кривбасу». Захід було проведено за межами бібліотечних стін – на затишних алеях старовинного парку, що зберігають пам’ять про улюблене місце відпочинку наших предків.

 Мандруючи розквітлим  чарівним парком, бібліотекарі разом з юними читачами перегортали сторінки історії  міста: діти дізнались, якою людиною і особистістю був Федір Мершавцев, де знаходився його перший у місті кам’яний будинок, як працював фонтан на території маєтку, хто спроектував візитну картку нашого міста – Човнову станцію та як пов’язана вона з іменами відомих у місті митців – В. Суманєєва, Ю. Сича, А. Ярошенка, що за «камені» розташовано на алеях парку, ще багато цікавого.

Краєзнавчий екскурс допоміг маленьким криворіжцям більше дізнатись про історію свого краю та його видатних людей, адже знання і повага минулого – це джерело духовності, що формує найважливіші риси кожної людини: любов і повагу до себе, родини, оточуючих, природи, Батьківщини.

Наші бібліотекарі роблять надзвичайно важливу справу, виховуючи у підростаючого покоління любов до читання книг, адже це робить їх розумнішими, добрішими, досвідченішими, розвиває дитячий розум і серце. Діти читають книжки перед усім душею і серцем.  

Книги супроводжують нас з самого раннього дитинства і до старості. Чим старші ми стаємо, тим більше потребуємо звернення до її величності – книги.

У дитячих книжок канікул не буває. Вони, як добрі друзі,  завжди чекають на своїх маленьких читачів у затишній дитячій бібліотеці № 8 за адресою: вул. Гданцівська, 24. Тут завжди гостинно відкриті двері для відвідувачів.

вгору