(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Збірник регуляторних актів Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Збірник регуляторних актів Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Шановні друзі!

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської  діяльності», «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні» забезпечено відкритість та прозорість регуляторної діяльності для подальшого впровадження її принципів у форматі взаємодії влади, довіри бізнесу й громадськості у складному режимі повномасштабного вторгнення Російської Федерації та терористичних атак.

Систематичне видання збірника регуляторних актів з 2004 року є прикладом прозорості, передбачуваності та ефективності нормотворчої діяльності.

Для розширення потенційних можливостей представників територіальної громади, підприємницького середовища та громадських організацій підприємців, з метою ознайомлення й використання в роботі діючих регуляторних актів Криворізької міської ради та її виконкому підготовлено чергову електронну редакцію збірника.

До збірника ввійшли регуляторні акти з урахуванням унесених змін.

Збірник сформовано з 22 регуляторних актів Криворізької міської ради та її виконавчого комітету. Їх також розміщено на офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету (www.kr.gov.ua). Оприлюднення регуляторних відкритих даних у єдиній платформі (data.gov.ua) є логічним втіленням принципу прозорості органів місцевого самоврядування та врахування громадської думки, що полягає в забезпеченні відкритості для фізичних, юридичних осіб і їх об’єднань дії регуляторних органів на всіх етапах.

Упевнені, що це видання буде надійним помічником для підприємців, корисним для населення та сприятиме створенню стабільних умов локального управління й спрямованості на досягнення прозорості діяльності органів місцевого самоврядування міста.

 

Міська рада та її виконком відкриті до ваших ініціатив і пропозицій.

 

Щиро вдячні за відгуки, слушні пропозиції, які, під час проведення заходів з відстеження результативності регуляторного акту, пропонуємо надсилати управлінню розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради – координатору впровадження регуляторної політики в органах місцевого самоврядування (пр-т Металургів, 36Б, каб.420, т.94-74-41), е-mail: urp@kr.gov.ua

Збірник регуляторних актів Криворізької міської ради та її виконавчого комітету (додається).

вгору