Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Збираймо дітей до школи

Збираймо дітей до школи

1 вересня з давніх-давен не просто початок осені, для мільйонів школярів, студентів, та їх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято — День знань.

Цей день завжди залишається в пам'яті кожної людини. 1 вересня лунає дзвінок, для когось він перший, для когось останній, а для когось черговий. Але однозначно для усіх це свято, яке відчиняє двері в новий світ дивовижних відкриттів і можливостей.

Новий життєвий етап починається у наймолодших учнів – першокласників. Їх шкільний шлях буде сповнений нових вражень, важливих досягнень і перемог.

Вже стало традицією у Центрально-Міському районі 1 вересня проводити святкові заходи для дітей, особлива увага приділяється дітям, які опинились у складних життєвих обставинах.

Тож, службою у справах дітей виконкому районної у місті ради була організована та проведена акція для дітей вищевказаної категорії, «Збираймо дітей до школи». На урочистих заходах у закладах освіти району 75 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах отримали канцелярські набори,  4 першокласники отримали ранці.

Бажаємо усім школярам міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань.

вгору