Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | ЗАХОПЛЮЮЧЕ І ВРАЖАЮЧЕ ЛІТО

ЗАХОПЛЮЮЧЕ І ВРАЖАЮЧЕ ЛІТО

Літо у розпалі й можна робити стільки цікавих і веселих речей: їсти морозиво донесхочу, купатись у річці до зморщеної шкіри, гасати на велосипеді цілий день, гуляти з друзями з ранку до вечора. А можна час проводити корисно і пізнавально.        

Так, 6 червня до відділу обслуговування Центральної бібліотеки КЗК "Міська бібліотека для дорослих" КМР завітали школярі Криворізької загальноосвітньої школи № 22. Для них була підготовлена цікава "подорож" стежками рідного міста.

Діти дізнались багато цікавого і вражаючого про своє місто та були здивовані фактам, якими поділилися з ними працівники бібліотеки: який кар’єр має зовні форму серця, що площа міста дорівнює майже трьом таким країнам, як Монако, чому Кривий Ріг – найглибше місце в Європі, що таке «Криворізький гранд-каньйон» та провал «Гніздо дракона», який рудник став локацією зйомок українського фільму «Червоний» та багато іншого і цікавого. Підлітки жваво обговорювали побачене та почуте.

Такою інформацією варто поділитися з друзями та дорослими, а ще краще записатися на екскурсію та побачити все власними очима.

вгору