Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | З першого листопада почнеться призов юнаків на строкову військову службу

З першого листопада почнеться призов юнаків на строкову військову службу

В Україні  з першого листопада  почнеться призов  юнаків на строкову військову службу.   Повістки отримають молоді люди віком від 20 до 27 років. Відправляти  військовослужбовців строкової служби у зону бойових дій не будуть.

Ще в кінці березня  поточного  року Петро Порошенко підписав указ №122 / 2016 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби...». У документі йдеться про те, що осінній призов цього року триватиме з 1 жовтня по 30 листопада. За цей час повістки отримають тисячі українців.

За законодавством  України на  строкову військову службу  призивають юнаків віком від 20 до 27 років. Ті, кому виповнилося 18-19 років, також можуть піти служити в армію, але на добровільній основі. Юнаки у яких немає вищої  освiти, служитимуть пiвтора року,  а тi, у кого є диплом про повну вищу освiту – спеціаліста, магістра –12 місяців.

Уже зараз  районний військовий комісаріат  проводить підготовчі заходи до проведення призову громадян на строкову військову службу, а молодим людям надсилають повістки з проханням з’явиться до військкомату для «уточнення даних».

З першого жовтня розпочнуться перші засідання районної призивної комісії.  На цих засіданнях буде визначено, кого з юнаків звільнять від служби, кому дадуть відстрочку, а хто поїде для проходження строкової військової  служби  до навчальних центрів та військових частин, які знаходяться у місцях постійної дислокації  поза зоною проведення  антитерористичної операції.

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України,  є обов'язком громадян України.

вгору