(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | З нагоди Дня фізичної культури і спорту у Центрально-Міському районі було проведено ряд спортивно-масових заходів.

З нагоди Дня фізичної культури і спорту у Центрально-Міському районі було проведено ряд спортивно-масових заходів.

 

09 вересня 2021 року у рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» у парку імені Ю.Гагаріна була організована та проведена святкова руханка «Вперед до висот Олімпа!». Руханку проводив діючий спортсмен, неодноразовий чемпіон Європи з рукопашного бою та карате, тренер викладач вищої категорії, спортивний суддя Національної категорії Олександр Яновський. Активними учасниками руханки стали голова Центрально-Міської районної у місті ради Катерина Мурашова, голова Криворізької районної державної адміністрації Євген Ситниченко разом з колегами, директор департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради Світлана Лавренко та депутати Центрально – Міської районної у місті ради. Також приєдналися до заходу дошкільнята та школярі району.

Також 09 вересня 2021 року на площі біля театру ім. Т. Шевченка відбулися урочистості  за участі голови Центрально-Міської районної у місті ради Катерини Мурашової та заступника директора департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Олександра Ступака.  Кращих представників міста в галузі спорту нагороджено відзнаками районної і місті ради.

Присутні мали змогу спостерігати за показовими виступами спортсменів, акробатичними номерами, а також вболівати за учасників у змаганнях з легкої атлетики, гирьового спорту, фігурної їзди на самокатах та велосипедах, спарингах з рукопашного бою та карате-до. Всі переможці та призери районних змагань були нагородженні  подарунками.

11 вересня 2021 року у парку імені Ф.Мершавцева була проведена спартакіада серед осіб з обмеженими фізичними можливостям. До програми спартакіади були включенні змагання з дартсу, перегони на візках та віджимання на тренажерах.

 

вгору