Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | З Днем народження, улюблене місто!

З Днем народження, улюблене місто!

Районне свято «З Днем народження, улюблене місто!», присвячене 242-й річниці від Дня заснування міста Кривого Рогу, відзначено 27.05.2017  у Центрально-Міському районі, в парку імені Федора Мершавцева. Феєрверком яскравих, талановитих концертних виступів, фотовиставкою професійних робіт та широкою палітрою виставок декоративно-ужиткового мистецтва зустріли мешканців та гостей Центрально-Міського району організатори свята.

Літня естрада парку – його творче серце – радо вітала мешканців проникливим концертом та живою музикою у виконанні артистів і оркестру КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка». З теплими словами привітання з Днем народження рідного міста до криворіжців звернувся голова Центрально-Міської районної у місті ради Сергій Володимирович Нєженцев.

Вже традиційним стало проведення у цей день вернісажу міського конкурсу-пленеру «Чарівна весна – 2017», організатором проведення якого п’ятий рік поспіль є Благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу». В рамках святкової концертної програми відбулося нагородження переможців міського конкурсу-пленеру «Чарівна весна-2017» та районного фотоконкурсу «У серці з любов’ю».

Присвятили рідному місту свої сучасні естрадні пісні і найкращі студенти КВНЗ «Криворізький обласний музичний коледж», які є постійними учасниками районних концертних програм та заслужено здобули симпатії і любов глядачів.

З Човнової станції для шановних мешканців і гостей району лунали  народні пісні у виконанні вокального ансамблю ветеранів «Рідні наспіви» та гурту «Джерело» КЗ «Палац культури «Карачуни». Наповнені особливою щирістю та любов’ю, виступи цих людей поважного віку знайшли своїх вдячних слухачів, і навіть – танцюристів! Адже, як не пуститися у танок, коли лунають такі запальні пісні!

Захід супроводжувався святковою торгівлею.

Організатор районного свята – виконком Центрально-Міської районної у місті ради, сподівається що, всі мешканці та гості району отримали позитивний, гарний настрій та змістовне дозвілля!

вгору