Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Ювілейна виставка

Ювілейна виставка

На минулому тижні КЗК «Міський виставочний зал» гостинно відчинив свої двері для відзначення 60-річного ювілею КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №3» та 20-річчя художнього відділу закладу. Значна подія у творчому житті закладу була відзначена відкриттям ювілейної виставки, організаторами якої виступили талановиті викладачі школи - Маріанна Анатолівна та Валерій Іванович Любаси, які є дійсними членами Національної спилки майстрів народного мистецтва України. Приділяючи велику увагу в роботі з дітьми вивченню декоративно-ужиткового мистецтва, на художньому відділі школи давно і впевнено розробляється та впроваджується концепція відродження і збереження українських народних традицій. На заняттях з дітьми особливу увагу Маріанна Анатолівна та Валерій Іванович Любаси приділяють створенню вузлових ляльок, писанок та витинанок.

На ювілейній виставці  представлено понад 70 творчих робіт вихованців різних жанрів і технік. Це і постановочні графічні натюрморти в техніках «олівець», «акварель», «гуаш», і тематичні композиції з живописними краєвидами нашого міста, виконані в змішаних графічних і живописних техніках, і декоративні роботи на тему українських народних традицій в техніках «витинанка», «вириванка» і об ємні фігури з пластиліну з ображенням фантастичних тварин, героїв казок і легенд, образів українських козаків та слов’янських оберегів.

На відкритті виставки були присутні учні та викладачі КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №3», голова Національної спілки художників України Давиденко Л.Ф., художник Рябоконь М.П. та багаточисельні шанувальники образотворчого мистецтва міста.

Захід було висвітлено ДТРК «Криворіжжя»,  ТРК «Рудана», «1-й Городской.

вгору