Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Ялинкове містечко в Центрально-Міському районі відкрито

Ялинкове містечко в Центрально-Міському районі відкрито

За доброю, новорічною традицією, що склалася у нашому місті, після Дня Святителя Миколая Чудотворця відкриваються ялинкові містечка в усіх семи районах. Центрально-Міський район готувався до новорічних свят заздалегідь, прикрашалися вулиці, заклади, а головний проспект міста-Поштовий та Театральна площа прикрашалися особливо ретельно. Тут встановлено головну ялинку району, білосніжну сцену, дерев'яні будиночки для святкової торгівлі, облаштовані алея з ялинок з яскравим підсвітленням, фотозона у вигляді "Сніговиків", нова яскрава арка у вигляді новорічної іграшки та ще багато цікавого.

Урочисте відкриття ялинкового містечка у районі відбулося 20.12.2019 на Театральній площі. Весело та гамірно було у цей день в самому центрі на­шого міста: чимало дітей та дорослих завітали сюди на свято, щоб подиви­тись святкове новорічне дійство, зустріти Миколая, послухати гарних, новорічних пісень та отримати добрий настрій. Розпочалося районне свято парадом, на чолі з "Святим Миколаєм" та янголятами в кареті, "Снігу­роньками" з барабанами. В параді взяли участь хореографічні, вокальні коле­ктиви району, представники трудових колективів закладів культури та освіти району. Надзвичайно прикрашали святкову ходу нові ростові ляльки, казкові герої, новорічні костюми учасників. На сцені біля ялинки лунали яскраві ви­ступи кращих творчих колективів і солістів закладів культури і освіти ра­йону: КВНЗ «Криворізький обласний музичний коледж» ДОР; КЗ «Палац ку­льтури «Карачуни» КМР; КПМНЗ "ПДЮТ Центрально-Міського району"; цікавий сюжет новорічної казки, красиві хореографічні замальовки, чудовий "Танок "Мишок", поява Мороза Морозенка і Снігуроньки - у виконанні ви­хованців КПНЗ "Центр позашкільної освіти "Зміна" КМР.

Свято відкриття головної ялинки району відбулося і це тільки початок цілої низки святкових новорічних заходів! Гостинно розкриває двері КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка», де на маленьких глядачів та їх батьків чекає нове театралізоване ЗD-шоу «Кагкаг або пригоди країни , а перед тим - новорі­чні ранки в холі театру, розваги з казковими героями навколо красуні-яли-нки. Бажаємо всім криворіжцям гарного настрою і веселих свят!

вгору