(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Як зареєструвати та зняти з реєстрації місце проживання особи через портал державних послуг iGOV

Як зареєструвати та зняти з реєстрації місце проживання особи через портал державних послуг iGOV

З 2017 року відділом реєстрації місця проживання громадян виконкому Центрально-Міської районної у місті ради надаються наступні адміністративні послуги через портал державних послуг iGOV:

         - реєстрація місця проживання особи( із опцією одночасного зняття з реєстрації попереднього місця);

         - зняття з реєстрації місця проживання особи;

         - реєстрація місця проживання дитини до 14 років;

         - зняття з реєстрації місця проживання особи у зв’язку зі смертю;

         - надання довідки про реєстрацію місця проживання особи.

         Якщо Ви не бажаєте витрачати час у черзі – реєструйтесь на порталі державних послуг iGOV та обирайте зручний для Вас день та час візиту. Для цього необхідно увійти на портал за адресою igov.gov.ua «Місце проживання», найти послугу, яка Вас цікавить, далі обираєте регіон, варіант входу в систему, оформляєте заяву, завантажуєте відскановані документи з переліку. Це займе близько 15 хвилин, підказки на порталі допоможуть з усім швидко розібратись.

         Після перевірки документів спеціалістом відділу, заявнику на електронну адресу надійде повідомлення з підтвердженням прийняття заявки та переліком документів, оригінали яких необхідно взяти з собою.

         Особливість надання послуг через портал державних послуг iGOV передбачає особисте звернення заявником за отриманням результату послуг. Під час візиту до відділу реєстрації місця проживання громадян Ви підписуєте усі документи, які необхідні для завершення процесу та отримуєте штамп про реєстрацію/зняття з реєстрації у паспортний документ або довідку.

вгору