(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Встановлено новий порядок підтвердження місця проживання дитин під час вирішення питання її тимчасового виїзду за межі України.

Встановлено новий порядок підтвердження місця проживання дитин під час вирішення питання її тимчасового виїзду за межі України.

Відповідно до змін, внесених до Постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866, встановлено новий порядок підтвердження місця проживання дитини органом опіки та піклування під час вирішення питання її тимчасового виїзду за межі України.

Для того, щоб отримати підтвердження місця проживання дитини той з батьків, з ким дитина проживає, має подати до Центру надання послуг виконкому районної у місті ради, за адресою: м.Кривий Ріг, вул.Свято-Миколаївська, буд. 27, такі документи:

заяву;

копію паспорта заявника;

копію паспорта дитини (у разі наявності);

довідку про реєстрацію місця проживання заявника (у разі коли в паспорті відсутні дані про реєстрацію місця проживання);

довідку про реєстрацію місця проживання дитини;

копію свідоцтва про народження дитини;

копію рішення суду про розірвання шлюбу (у разі наявності);

підтвердження про відправлення рекомендованого листа згідно з вимогами, передбаченими абзацом першим частини п'ятої статті 157 Сімейного кодексу України (у разі наявності);

копію документа, виданого лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу, в порядку та за формою, встановленими Міністерством охорони здоров'я (подається для тимчасового виїзду за межі України дитини з інвалідністю або тяжко хворої дитини).

Служба у справах дітей виконкому районної у місті ради (далі - Служба) розглядає зазначені документи, відвідує дитину за місцем її проживання, проводить бесіду з тим із батьків, хто проживає окремо від дитини (у разі можливості її проведення), або бесіду з дитиною, яка досягла 14 років. Після цього Служба готує висновок про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України. Відповідне рішення виконкому районної у місті ради приймається протягом семи робочих днів з дня подання заяви.

Підставами для відмови у затвердженні висновку про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України є:

-         неподання заявником необхідних документів;

-         наявність рішення суду, в якому визначено місце проживання дитини з іншим із батьків або відкриття провадження у справі щодо визначення місця проживання дитини.

У разі, коли протягом десяти робочих днів з дня прийняття рішення виконкому районної у місті ради його не оскаржено, воно набирає законної сили і його завірена копія видається заявнику для пред'явлення під час перетинання державного кордону України. Таке рішення діє протягом одного року з дня набрання ним законної сили.

вгору