Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Вшанували ветеранів місцевого самоврядування

Вшанували ветеранів місцевого самоврядування

Прекрасне свято зібрало 05 грудня 2019 року в затишній залі КУ “Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів (надання соціальних послуг) Центрально-Міського району” ветеранів місцевого самоврядування Центрально-Міського району.

День місцевого самоврядування — свято тих, хто вболіває за проблеми рідного міста, дбає про його зростання і процвітання, хто працює на благо територіальних громад. Теплі слова подяки людям нелегкої, але почесної і важливої професії пролунали від керуючого справами виконкому Центрально-Міської районної у місті ради Людмилі Андріанівни Дмитрієвої. Привітала усіх запрошених із професійним святом і Людмила Дмитрівна Мартін — заступник голови Центрально-Міської районної у місті ради з 2006 по 2010 роки. Вклад цієї чарівної жінки і професіонала на благо Центрально-Міського району був надзвичайно важливим, а відданість справі служіння територіальній громаді — приклад для наслідування прийдешньому поколінню.

Центрально-Міський район — багатофункціонана структура, яка виконує неосяжну кількість важливих, різноманітних справ. За вирішенням всіх цих питань стоять саме працівники місцевого самоврядування і саме від притаманного їм професіоналізму, сумління і компетентності залежить впевнений і поступовий розвиток нашого району та міста.

Незабутні творчі подарунки дорогим гостям підготували кращі вихованці закладів культури району: студенти КВНЗ “Криворізький обласний музичний коледж” ДОР, зразкова естрадно-циркова студія “Шапіто” КЗ “Палац культури “Карачуни” КМР, колектив бального танцю “Віва” КПНЗ “ПДЮТ Центрально-Міського району”.

Святковий концерт подарував дорогим гостям веселий, оптимістичний настрій і свято продовжилося приємним спілкуванням за святковим столом.

вгору