(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Всесвітній день охорони праці

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня, починаючи з 2006 року, за ініціативою Міжнародної конфедерації вільних профспілок трудящих, яку підтримала Міжнародна організація праці, Україна разом з усією міжнародної спільнотою відзначає Всесвітній день охорони праці. Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я».

Через пандемію COVID-19 роботодавці, працівники та населення в цілому стикнулися з безпрецедентними викликами, пов’язаними з вірусом SARS-CoV-2, та численними наслідками, які він спричинив у сфері праці. Пандемія торкнулася майже кожного аспекту у праці.

           Ураховуючи вищевказане управління праці та соціального захисту населення виконкому Центрально-Міської районної у місті ради звертається з пропозиціями в період з 21.04.2021 по 28.04.2021 разом з профспілкою організувати проведення таких тематичних заходів як: огляди – конкурси стану промислової безпеки на підприємствах та відзначення за підсумками кращих працівників підприємства; встановлення додаткових стендів наглядної агітації з питань охорони праці; проведення он-лайн нарад адміністрації та представників профспілкових комітетів підприємств з питань охорони праці; проведення тематичних бесід на тему: «28 квітня -  Всесвітній день охорони праці»; протягом квітня – травня вшанувати пам’ять працівників, які загинули на виробництві, відвідати сім’ї потерпілих, винайти можливості для надання їм допомоги з вирішення матеріальних, соціально – побутових та інших проблем.

          Відзначення 28 квітня Всесвітнього дня охорони праці  - це нагода звернути увагу суспільства, суб’єктів господарювання та громадських організацій на проблеми збереження життя та здоров’я працівників, активізувати зусилля всіх учасників виробничого процесу щодо попередження нещасних випадків на виробництві та профзахворювань

вгору