Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Визволителям України присвячується

Визволителям України присвячується

Цими днями наша країна святкує 73-ю річницю визволення України від нацистських загарбників. Минають роки, змінюються люди, але навічно залишається пам’ять  про тих, хто такою дорогою ціною дістав Перемогу.

 До цієї урочистої дати в КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Центрально-Міському районі» відбувся урочистий прийом голови районної у місті ради.

Сивочолих ветеранів тепло привітали зі святом голова Центрально-Міської районної у місті ради Сергій Володимирович Нєженцев, депутат Центрально-Міської районної у місті ради Олександр Олександрович Миронов, голова ветеранської організації 17-ої окремої Криворізької танкової бригади Валентин Михайлович Мазур.

Пам’ять  загиблих на фронтах, закатованих у катівнях, спалених у крематоріях, замучених голодом, замордованих страшною війною учасники заходу вшанували хвилиною мовчання.

За доброю традицією, перед шановними ветеранами виступили представники юного покоління – талановиті студенти криворізького обласного музичного коледжу – Ж.Пірожок, К.Фоменко, А.Маліваннік, Ю.Гвоздь, Ю.Кондратюк, а також  учасники зразкової естрадно-циркової студії «Шапіто» М.Сергієнко та В.Босенко.

Святковий захід пройшов у теплій  атмосфері, в оновленому затишному залі територіального центру, за чаюванням та приємним спілкуванням.

вгору