Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Виставочний зал запрошує

Виставочний зал запрошує

У міському виставочному залі відкрито виставку декоративних робіт «Яскраві барви життя» художниць-аматорів Ніни Задорожньої та Вікторії Мартиненко.

Ніна Задорожня – член Криворізької організації творчих інвалідів «Разом». Після закінчення гірничо-рудного інституту працювала в «Механобрчерметі». Внаслідок тривалої хвороби хребта стала інвалідом ІІ гр., але не втратила віру в життя та свої сили, почавши займатися творчістю. Працює майстриня в техніці «мукосоль», «декупаж», «флористика», створюючи дивовижні декоративні роботи, яскраві квіткові композиції, живописні картини природи, міські пейзажі. Художниця - аматор виставляє свої роботи у бібліотеках міста, в Центрі творчості організації творчих інвалідів «Разом», приймає участь у виставках міського виставочного залу. Цього разу Ніна Задорожня представила 83 творчі роботи, наповнені добротою, жагою до життя та любов’ю до прекрасного.

Дебютантом виставки стала Вікторія Мартиненко, яка вперше експонує свої картини у міському виставочному залі. Фельдшер за фахом, вона вперше серйозно почала займатися творчістю у 40 років, виконуючи зворушливі барельєфні картини в техніці «акрил» з використанням термічної глини, зображуючи казкових, мультиплікаційних героїв, декоративні натюрморти, міські пейзажі європейських столиць, яскраві композиції на теми Давнього Сходу, жіночі образи у стилі «модерн». Життєве кредо художниці «Красота врятує світ», яке надихає автора на нові творчі плани. На виставці представлено 15 живописно-декоративних робіт, наповнених фантазією та майстерністю. Привітати художниць з важливою подією прийшли члени Криворізької організації творчих інвалідів «Разом», голова цієї організації С.Комарова, художники, журналісти, шанувальники декоративного мистецтва.

Висвітлювали відкриття виставки «Яскраві барви життя» представники ЗМІ: ТРК «Рудана», ДТРК «Криворіжжя», «1-й Городской канал.

вгору