Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Виставка Віктора Маклока

Виставка Віктора Маклока

29.11.2018 КЗК «Міський виставочний зал» гостинно відчинить свої двері для відкриття персональної виставки Віктора Івановича Маклока, присвяченої 70-річному ювілею художника. Криворізький живописець, член союзу художників СРСР з 1977 року, член Національного союзу художників України, закінчив Одеський державний педагогічний інститут імені К.Д.Ушинського, працює в області станкового живопису та є одним з найцікавіших живописців України.

Виставковою діяльністю Віктор Іванович Маклок займається з 1974 року, бере активну участь в обласних, всеукраїнських та загальноміських виставках. Живописні роботи Віктора Маклока є в Дніпропетровському музеї, Третьяковській галереї. Самобутні, яскраві полотна художника відрізняються особливим національним колоритом та індивідуальністю почерку. Серед різноманіття сюжетних композицій особливе місце займає тема України, її багата історія, життя запорізького козацтва, безсмертна поезія Тараса Шевченка. Небайдужий та охоплений творчим горінням, Віктор Маклок засновує свою творчість на глибоких знаннях національної історії і культури, народних звичаях і традиціях. Красномовно кажуть про творчість художника назви його робіт «Ще не вмерла Україна», «Хрещення Козака», «Повій вітру на Україну», «Чорний крук над полем кряче».

Віктор Маклок — патріот своєї країни з твердими переконаннями і активною життєвою позицію, своє творче кредо досить красномовно висловив у власних поетичних рядках:

Ще не вмерла Україна, –

Козацькі кордони.

Наша слава не загине,

Хай дзвенить стодзвоном!

Наше поле окропили

Матері сльозами.

С того поля правда й сила

Вічно буде з нами.

Ласкаво просимо шановних криворіжців і гостей нашого міста, шанувальників образотворчого мистецтва завітати 29 листопада о 15.00 до міського виставочного залу, розташованого за адресою: вул. Олександра Поля, 2. Тут ви отримаєте чудову нагоду ближче ознайомитись з творчими роботами криворізького митця Віктора Івановича Маклока

вгору