(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Виставка переможців міського конкурсу імені Григорія Синиці

Виставка переможців міського конкурсу імені Григорія Синиці

25 лютого 2021 року о 15.00 в КЗК “Міський виставочний зал” КМР відбулося відкриття виставки художніх робіт переможців Відкритого міського конкурсу імені Григорія Синиці за підсумками 2020 року.

Юні художники розкривали у кольорових техніках тему «У родинному колі». Традиційно журі обрало 21 кращу роботу у трьох вікових категоріях та чотирьох номінаціях зі значної кількості малюнків, які надійшли на конкурс з усіх куточків України. Загалом було обрано 28 переможців.

Конкурс успішно проходить п’ятий рік поспіль. Незважаючи на цьогорічні карантинні обмеження, що вплинули на характер проведення змагання, участь у ньому взяли 625 дітей та підлітків з 27 населених пунктів 18 областей України. Серед представлених в експозиції творів розмістились не лише роботи переможців, а й малюнки, що були відзначені членами журі, а також, кращі твори, що представили кожне місто - учасника конкурсу.    Конкурсанти працювали у широкому діапазоні матеріалів і технік – від гуаші та акварелі до валяння та викладання зображення з різноманітної природної сировини. Важливо відмітити значну кількість оригінальних ідей, вирішення теми не лише через образи людей або тварин, а навіть, зображення різноманітних представників флори та більше – неземних цивілізацій. Широким виявився і діапазон жанрів, до яких звертались юні художники - портрети пейзажі, натюрморти, символічні багатофігурні композиції, анімалістичні твори. В цілому, журі відзначило достойний рівень робіт цьогорічних учасників та велику кількість цікавих та неординарних творчих знахідок.

Організатори виставки запрошують всіх бажаючих віком від 6 до 17 років взяти участь у конкурсі цього року та сподіваються, що це знову стане культурною подією у місті Кривому Розі, сприятиме подальшому творчому розвитку юних художників та порозумінню загальнолюдських цінностей.

вгору