Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Виставка криворізьких митців

Виставка криворізьких митців

Минулої п’ятниці КЗК «Міський виставочний зал» гостинно зустрічав багаточисельних гостей — тут відбулося урочисте відкриття загальноміської виставки живописних робіт «Митці Криворіжжя незалежній країні». Це стало доброю традицією — готувати та відкривати у міському виставочному залі виставку, присвячену Дню незалежності України.

Двісті п’ять яскравих творчих робіт представлені 48-ма криворізькими художниками — від заслужених професіоналів до аматорів. Успішно приєдналися до цієї творчої когорти і фотохудожники, і скульптори, і керамісти, і народні майстри Кривого Рогу.

З привітальним словом виступили почесні гості заходу — голова Центрально-Міської районної у місті ради Сергій Володимирович Нєженцев, заступник начальника управління культури виконкому Криворізької міської ради Валентина Вікторівна Юшкова, голова Національної спілки художників України Леонід Федорович Давиденко.

Шанувальники мистецтва мали чудову нагоду ознайомитись з новими творами професіоналів та відкрити для себе яскравих, талановитих аматорів, фотохудожників з новим, свіжим поглядом на життя. Багаточисельних криворіжців завжди приваблюють висока професійна майстерність наших художників, їх нескінченна закоханість в Україну та рідне місто. Проявляючи активну громадянську позицію наші митці з великим успіхом та натхненням збагачують культуру міста Кривого Рогу. 

Ласкаво просимо шановних криворіжців і гостей нашого міста, завітати за натхненням і задоволенням до міського виставочного залу, розташованого за адресою: вул. Олександра Поля, 2.

вгору