Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Виставка до ювілею художньої школи №3

Виставка до ювілею художньої школи №3

В КЗК “Міський виставочний зал” КМР відбулося відкриття  тематичної виставки “Сузір'я талантів”, присвяченої 30-річчю від дня заснування комунального закладу спеціалізованої мистецької освіти “Художня школа №3” КМР. Виставка є своєрідним творчим звітом цього закладу за останні 5 років діяльності.

         На сьогоднішній день в художній школі №3 навчаються 205 учнів, це діти віком від 6 до 17 років. Образотворчому мистецтву тут навчають високопрофесійні викладачі, на чолі з директором школи, викладачем-методистом Оксаною Петрівною Поліщук та заступником директора з навчальної роботи, викладачем-методистом Оленою Юріївною Томашевською. Приємно відзначити, що цей заклад є дуже популярним, а надавані тут мистецькі послуги користуються попитом серед мешканців Центрально-Міського району. Завдяки неодноразовій перемозі в конкурсі проектів місцевого розвитку “Громадський бюджет”, художня школа №3 має сучасний вигляд - оновлений, утеплений фасад з тематичним муралом, що є тепер прикрасою не тільки закладу, а й всього мікрорайону Карачуни. Школа має, також, інтерактивну територію, де учні мають змогу опановувати різні графічні комп’ютерні програми на уроках з графічного дизайну, адже, сучасне обладнання школи направлене на впровадження в навчальний процес новітніх технологій.

         Вихованці художньої школи №3 є активними учасниками міжнародних, всеукраїнських, регіональних, міських конкурсів і виставок дитячої творчості, багаторазовими переможцями та лауреатами. За 30 років діяльності художня школа №3 випустила понад 600 учнів, які отримали свідоцтва про позашкільну мистецьку освіту. Випускники школи успішно працюють в різних закладах культури, освіти, творчість багатьох з них відома далеко за межами міста Кривого Рогу.

         Організація виставок найкращих учнівських робіт в залах КЗК “Міський виставочний зал” КМР вже стала доброю традицією і гарним стимулом юним майстрам пензля для подальших творчих злетів.

вгору