(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Виконком районної у місті ради звертається до власника тимчасової споруди, який встановлено на вул. Алмазній

Виконком районної у місті ради звертається до власника тимчасової споруди, який встановлено на вул. Алмазній

Виконком районної у місті ради звертається до власника тимчасової споруди (павільйону), який встановлено на вул. Алмазній, біля нежитлової будівлі №18, з проханням у термін до 01.09.2020, згідно з вимогами рішень Криворізької міської ради від 27.07.2011 №514 «Про затвердження Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель у м. Кривому Розі» та від 28.12.2012 №1660 «Про затвердження Тимчасового порядку щодо встановлення меж зони дії  особистого сервітуту під тимчасовими об’єктами для здійснення підприємницької діяльності», надати до виконкому Центрально-Міської районної у місті ради (вул. Свято-Миколаївська, 27) інформацію стосовно правового розміщення павільйону, а у разі відсутності правоустановчих документів – самостійно звільнити вищевказану земельну ділянку та привести її до стану, придатного для подальшого використання.

Павільйон встановлено на земельній ділянці, на якій прокладені інженерні мережі КП «Криворіжтепломережа», капітальний ремонт яких заплановано розпочати у серпні 2020 року. Під зривом опалювальний сезон 2020-2021 на житловому масиві “Карачуни”.

У разі подальшого зайняття земельної ділянки без підтверджуючих документів на землекористування, зазначений тимчасовий об’єкт (павільйон) підлягає примусовому демонтажу, відповідно до вищевказаних рішень Криворізької міської ради.  

 Додатково повідомляємо, що у разі якщо власник (користувач) тимчасової споруди виявив бажання її повернути, то повинен відшкодувати до міського бюджету кошти за здійснення примусового демонтажу та її зберігання. Демонтована тимчасова споруда вивозиться на територію підприємства, яке здійснило демонтаж, на зберігання з відповідним оформленням документів згідно з чинним законодавством України. При цьому підприємство не несе відповідальності за пошкодження споруди, що неминуче виникли при виконанні комплексу робіт з її демонтажу.

У разі, якщо протягом 6 місяців з дати розміщення інформації від власника не надійде заява про повернення демонтованої тимчасової споруди та ним не будуть відшкодовані всі витрати міського бюджету, пов’язані з виконанням комплексу робіт з її демонтажу, такі дії кваліфікуються як відмова від права власності на тимчасову споруду для здійснення підприємницької діяльності.

вгору