(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Виконком районної у місті ради звертається до власника тимчасової споруди, що розміщена на прибудинковій території будинку №48 на просп. Поштовому

Виконком районної у місті ради звертається до власника тимчасової споруди, що розміщена на прибудинковій території будинку №48 на просп. Поштовому

     

     Виконком Центрально-Міської районної у місті ради (вул. Свято-Миколаївська, 27, каб. 417, тел. 0677773895) звертається до власника тимчасової споруди (павільйону), що розміщена на прибудинковій території житлового багатоквартирного будинку №48 на просп. Поштовому стосовно надання правоустановчих документів на право фактичного користування земельною ділянкою, а у разі відсутності – самостійно звільнити вищевказану земельну ділянку та привести її до стану, придатного для подальшого використання.

У разі подальшого зайняття зазначеної земельної ділянки без підтверджуючих документів на землекористування, вищевказаний тимчасовий об’єкт (павільйон) підлягає примусовому демонтажу, відповідно до Тимчасового порядку щодо встановлення меж зони дії особистого сервітуту під тимчасовими об’єктами для здійснення підприємницької діяльності, затвердженого рішенням Криворізької міської ради від 28.12.2012 №1660.  

 Додатково повідомляємо, що у разі якщо власник (користувач) тимчасової споруди виявив бажання її повернути, то повинен відшкодувати до міського бюджету кошти за здійснення примусового демонтажу та її зберігання. Демонтована тимчасова споруда вивозиться на територію підприємства, яке здійснило демонтаж, на зберігання з відповідним оформленням документів згідно з чинним законодавством України. При цьому підприємство не несе відповідальності за пошкодження споруди, що неминуче виникли при виконанні комплексу робіть з її демонтажу.

У разі, якщо протягом 6 місяців з дати розміщення інформації від власника не надійде заява про повернення демонтованої тимчасової споруди та ним не будуть відшкодовані всі витрати міського бюджету, пов’язані з виконанням комплексу робіт з її демонтажу, такі дії кваліфікуються як відмова від права власності на тимчасову споруду для здійснення підприємницької діяльності. 

вгору