(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Анонси | Виконавчий комітет Центрально-Міської районної у місті ради вітає представників медичних закладів з Днем медичного працівника!

Виконавчий комітет Центрально-Міської районної у місті ради вітає представників медичних закладів з Днем медичного працівника!

    

З нагоди вашого професійного свята  прийміть сердечну подяку за вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та готовність завжди прийти на допомогу.

         Більше трьох місяців  ви  щодня ризикуєте своїм здоров'ям заради інших, забезпечуючи основні сфери життєдіяльності громадян нашого міста. Саме робота  лікарів та медичних працівників має вирішальний вклад для подолання пандемії коронавірусу.

         Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, найтепліші слова, захоплення й повагу. Знання і вміння медичного працівника, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант.

         У Центрально-Міському районі функціонує 8 закладів медичної галузі, в яких працює понад тисячу медичних працівників, які обслуговують майже 84 тисячі населення.

         Від усього серця вітаємо вас з професійним святом і бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.

            Зі святом вас! Щастя і добра!

вгору