Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Вихідні з користю

Вихідні з користю

Минулої неділі в Літньому читальному залі, що працює в парку імені Федора Мершавцева, тільки наймолодші діти займалися малюванням та ліпленням. Старші діти разом з батьками із задоволенням взяли участь у незвичайному майстер-класі по ментальній арифметиці. Співробітники Центру розвитку інтелекту “SMARTUM” ознайомили батьків з інноваційними методиками навчання і розвитку — ментальною арифметикою. Поки діти вчилися рахувати на рахівниках абакус, батьки перевіряли результат на калькуляторі.

Останнім часом все частіше відстежується тенденція у батьків підвищувати вимоги до освіти своєї дитини. Татусі і матусі бажають, аби їх діти були не просто розумними, а й мали особливі навички та знання, які завжди знадобляться в будь-якій сфері життя. Ментальна арифметика одна з таких  навичок, тому сподіваємось, така інформація зацікавили батьків.

А для тих, хто пропустив у неділю відвідування Літнього читального залу за негоди, повідомляємо, що у серпні місяці співробітники Центру розвитку інтелекту “SMARTUM” проведуть ще один майстер-клас , де розкажуть про такі методики, як Ліберика ( швидке читання) і Меморика (розвиток пам'яті). Тож, не пропустіть. На вас чекають в дерев'яній альтанці парку щонеділі, з 10.00 до 13.00, працівники Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих», які знову і знову потурбуються, щоб ваше сімейне дозвілля пройшло цікаво і з користю. А головне, ви проведете час зі своїми дітьми чи онуками в іншій атмосфері, на природі, де все сприяє невимушеному спілкуванню з дитиною, де спільна творчість зближує та об'єднує. Такі часи є найціннішими і для дитини, і для батьків.

Запорошуємо щонеділі всіх мешканців та гостей Центрально-Міського району, сім’ї з дітьми, провести цікаво та корисно дозвілля в затишній атмосфері парку імені Федора Мершавцева.

вгору