Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Вихідні разом з Центральною бібліотекою

Вихідні разом з Центральною бібліотекою

Сприятливі умови для цікавого дозвілля створюють працівники Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих», де щосуботи, о 16.00, продовжує свою роботу клуб англійської мови «SPEED ENGLISH». Клуб англійської мови при Центральній бібліотеці – це те саме місце, де ви, нарешті, переступите через бар'єр, який заважає вам осягнути fluent speech. Тут ви поспілкуєтесь англійською мовою на різноманітні теми, навчитеся розуміти носіїв мови, які є учасниками клубу, удосконалите свій акцент.

Для сімейного відпочинку мешканців і гостей Центрально-Міського району у парку імені Федора Мершавцева щонеділі, з 10.00 до 13.00, працює літній читальний зал. Наші бібліотекарі не втомлюються вишукувати нові розваги для маленьких відвідувачів парку, адже у теперішній час дітей важко чимось здивувати – зараз стільки всього, що діти просто потопають у достатку іграшок, ігор та розваг. Але минулими вихідними таки вдалося приємно здивувати дітей – у цікавому конкурсі «Малюємо на повітряних кульках» вони із радістю та задоволенням розфарбовували повітряні кульки, проявляючи максимум фантазії, намагались, навіть, малювати портрети  працівників  центральної  бібліотеки  та дарували їм. А ще, юні художники, дізнавалися про свій зріст за допомогою веселого Зростоміру.

Батьки та інші дорослі відвідувачі парку мали чудову нагоду отримати корисну інформацію на заняттях школи «Компетентні батьки», де для них було проведено бесіду на тему «Скільки разів повторювати або чому діти нас не чують?». В ході інтерактивної бесіди виявилося, що найголовніша помилка батьків полягає в їх намаганні давати вказівки своїм малюкам, як дорослим. Але в «маленькій країні» діють свої закони сприйняття, які необхідно враховувати, якщо батьки хочуть бути почутими. Молоді батьки мали змогу переглянули та проаналізували свою поведінку на прикладах різних випадків, що трапляються в повсякденному житті. По закінченню заходу бажаючі отримали «Пам’ятку батькам», яку підготували працівники Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих».

Запорошуємо всіх мешканців та гостей Центрально-Міського району, сім’ї з дітьми, провести цікаво та корисно дозвілля, щонеділі, в приємній атмосфері парку імені Федора Мершавцева. 

вгору