(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Відкрито ювілейну виставку Олександра Юрченка

Відкрито ювілейну виставку Олександра Юрченка

21 січня в КЗК “Міський виставочний зал” КМР відкрито персональну ювілейну виставку відомого криворізького художника, члена Національної спілки художників України Олександра Юрченка “Думки. Рефлексії”. Близько 200 представлених тут робіт  - це “золотий фонд Кривого Рогу”, саме так відгукуються про О.Юрченка поціновувачі його творчості. Серед робіт живописця натюрморти, автопортрети, пейзажі та архітектура. Створювалися роботи протягом понад 30 років творчої діяльності автора та є певною рефлексією на події, що відбуваються в нашій країні та розкривають світогляд художника. До цього часу картини вже були представлені у м.Київ.

Цикл “Патріотична Україна” - це колоритні, символічні пейзажні роботи митця, що висловлюють його думки та відношення до історії України, моментів її становлення. Другий вагомий цикл - “З пензлем та олівцем. З півночі на південь”, де представлена, в основному, Закарпатська Україна, її природа та гостинність, що так захопили художника під час виїзних пленерів.  На ці пленери автор виїздив не сам, а зі своїми студентами, бо кращий майстер-клас може бути лише на такій природі.

“Подорожні замальовки” - цей цикл робіт представлено художником вперше і сам Олександр Юрченко висловлюється про нього надзвичайно тепло — це спілкування на пленері у колі друзів.  Визначним циклом є представлені на виставці аквапейзажі, що сформували художника, як майстра композиції. А надихався автор роботами відомих експресіоністів.

На ювілейну виставку О.Юрченка завітали його друзі, колеги і найперша муза художника — його дружина. Талант Олександра Юрченка — це неабияка мотивація для викладачів і студентів. На ювілейній виставці майстра було чимало молодих людей, учнів і студентів.

         Подивитись вернісаж “Думки. Рефлексії” можна у міському виставочному залі, за адресою: вул.Олександра Поля, 2.  Виставка триватиме до кінця лютого.

 

 

вгору