(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами інформує!

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами інформує!

Шановні мешканці міста та Центрально-Міського району!

27.10.2021 у Центрально-Міському районі відбувся огляд КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка» стосовно стану навчально-матеріальної бази, яка використовується для проведення навчання населення та працівників підприємств, установ, організацій  щодо  їх  дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

У даному заході взяли участь представники управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Криворізької міської ради спільно з  представниками відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами виконкому Центрально-Міської районної у місті ради та КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка».

У ході проведення вищезазначеного заходу було оглянуто підвальне приміщення яке може використовуватися як найпростіше укриття населення від дії засобів масового ураження, клас цивільного захисту населення зі стендами і інформаційними матеріалами тощо.

Дякуємо за підготовку адміністрації КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка» до проведення  міського  огляду-конкурсу на кращу навчально-матеріальну базу та кращий клас цивільного захисту!

вгору