(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Весняний настрій” у виставочному залі

Весняний настрій” у виставочному залі

Порцію весняного натхнення отримали перші відвідувачі виставки криворізьких художників “Весняний настрій”, що відкрилася 12 березня 2021 року о 16.00 в КЗК “Міський виставочний зал” КМР. До виставкової експозиції увійшли 35 робіт сучасного образотворчого мистецтва, виконаних в різних техніках — пастель, масло, акрил, батік та різних стилях - серед них є портретні роботи, пейзажі, натюрморти, абстракції, а також, картини в стилі поп-арт. На своїх полотнах криворізькі митці пензля тут представили: Андрій Гук -замальовки європейських міст на полотнах, Олена Плотнікова - дитячі портрети та сюрреалістична серія у дусі іспанського художника Сальвадора Далі, Людмила Кам'янська - графічні казкові композиції, Олена Телятник і Тетяна Чорна - яскраві квіткові композиції , Дмитро Ситник - незвичайні картини в стилі поп-арт.

На відкриття виставки завітав криворізький міський голова Костянтин Павлов, який є шанувальником мистецтва. Він висловив щирі думки про талант криворіжців, їх вклад в духовний розвиток людей та запросив всіх криворіжців долучатися до прекрасного — воно справді поруч!

Також, гості заходу ознайомилися з цікавими творчими роботами, що стали переможцями міського дитячого конкурсу живопису ім. Григорія Синиці. Дитяча фантазія на тему “У родинному колі”— така неймовірна, цікава, незвичайна і радісна.

Затишна атмосфера міського виставочного залу сприяла приємному  спілкуванню, обміну думками, ідеями, творчими планами на майбутнє.

вгору