Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Весняні канікули з дитячою бібліотекою

Весняні канікули з дитячою бібліотекою

Весняні канікули співпали цього року з Тижнем дитячого та юнацько­го читання - святом, яке не має аналогів ніде у світі та вже давно започатко­вано в Україні. В наш сучасний, перенасичений інформацією час, свято кни­ги, як ніколи, набуває особливого змісту - тактовно, ненав'язливо, але цікаво і захоплююче організувати зустріч дитини з книгою, допомогти дітям відчути радість спілкування з книгою, нагадати дорослим про значення друкованого слова у дитинстві, привернути увагу до проблем дитячого читання.

Працівники бібліотеки - філіалу № 8 КЗК «Міська дитяча бібліотека» КМР провели Тиждень дитячого та юнацького читання під гаслом "Дивосвіт скарбів книжкових". Бібліотечні заходи збирали до себе на гостину усіх, хто любить читати і цінує книгу, як духовну святиню та джерело мудрості. Ти­ждень був насичений зустрічами з найулюбленішими дитячими книжками, літературними подорожами, іграми та вікторинами, різноманітними конкур­сами та акціями, ляльковими виставами і презентаціями. Працівники дитячої бібліотеки ретельно готувалися до зустрічей з маленькими і юними читача­ми, організували їм різноманітні, цікаві заходи на протязі всіх весняних-канікул. Запорукою успіху проведення Тижня стало оригінальне і яскраве оформлення бібліотеки: повітряні кульки, ілюстрації з улюблених книжок. Не залишили байдужим жодного читача книжково-ілюстративні виставки «З днем народження, Книго!», «Книга і лялька» та «Час читати!». На виставці окрім нових гарних і яскравих книжок розмістилися м'які іграшки - рукавич­ки, буклети та закладки, підготовані бібліотекарями для відвідувачів. Та особливий інтерес у читачів викликала фотогалерея «Україна читає» - на яс­кравих світлинах діти знаходили себе та своїх друзів.

Весняні канікули позаду, тиждень дитячого читання приніс юним ме­шканцям нашого району багато позитивних вражень, додав знань, а дитячій бібліотеці № 8 - нових користувачів! Продовжуємо читати разом з дитячою бібліотекою № 8, розташованою на вулиці Гданцевській, 24. Тут завжди раді бачити юних читачів та їх батьків!

вгору