(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | "Весна Рудани" у виставочному залі

"Весна Рудани" у виставочному залі

30 квітня 2021 року в КЗК “Міський виставочний зал” КМР відбулося відкриття виставки  робіт образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва переможців конкурсу ХІХ міського фестивалю народної творчості «Весна Рудани». На виставці представлено близько 300 творів вихованців закладів  спеціалізованої мистецької освіти, центрів дитячої та юнацької творчості, станцій юних техніків, учнів загальноосвітніх шкіл.

Всіх учасників та викладачів привітала з перемогою начальник управління культури виконкому міської ради Наталя Стрига. За 19 років, що існує фестиваль, він став невід'ємною частиною культурного життя нашого міста, важливою та довгоочікуваною подією в мистецькому житті багатьох творчих колективів, солістів, хореографів, музикантів, юних та досвідчених аматорів і майстрів народної творчості. Коло учасників шириться з кожним роком, талановиті криворіжці кожного року радують новими, яскравими, неповторними професійними виступами.  Цього року фестиваль проходив в закладах культури та освіти, з урахуванням обмежувальних протиепідемічних заходів. У цьому творчому святі взяли участь 250 аматорських колективів, більше 3 тисяч учасників різного віку, 118 творчих колективів та окремих виконавців стали лауреатами фестивалю.

Активну участь у фестивалі, його організації взяв Криворізький осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України, під головуванням Маріанни Любас. Виставка кращих творчих робіт переможців начебто принесла в місто значне потепління, підняла настрій та зігріла наші душі. Різноманітні за техніками і матеріалами, роботи вражають своїми глибокими задумами, яскравими фарбами, позитивом і теплотою.

Дякуємо всім учасникам виставки і бажаємо подальших творчих успіхів та перемог! Запрошуємо криворіжців і гостей міста за весняним натхненням і позитивним настроєм до міського виставочного залу. Виставка працюватиме протягом місяця.

вгору