(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | "Весна Рудани-2021" у Центрально-Міському районі

"Весна Рудани-2021" у Центрально-Міському районі

Весна ступила на поріг, а з нею і довгоочікувана подія у культурному житті нашого міста — XІХ-й міський фестиваль народної творчості "Весна Рудани". В усіх районах міста розпочато перегляди виступів творчих колективів, окремих виконавців закладів культури і освіти, вихованці позашкільних мистецьких навчальних закладів району.

         І тур – районний огляд-конкурс проводиться за жанровими ознаками: хоровий та ансамблевий спів; академічний вокал; естрадна пісня; народна   музична творчість та народний танець; бальна та сучасна хореографія; класичний танець, інструментальна музика; оригінальний жанр; художнє слово; образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво.

         В Центрально-Міському районі вже відбулися, відповідно до графіку, перегляди: в КПНЗ “Центр художньо-естетичної творчості дітей та юнацтва “Орфей” КМР, КЗ “Криворізький обласний фаховий музичний коледж” ДОР”, КЗСМО “Школа мистецтв №2” КМР, КЗ “Палац культури “Карачуни” КМР.

         Всі учасники І туру – районного огляду-конкурсу наполегливо готувалися до показу своїх концертних номерів, пісень, інструментальних та хореографічних композицій. Танцюристи готувалися надзвичайно ретельно - завершився пошив нових концертних костюмів, а їх перший показ на сцені — це завжди диво.

         Надзвичайно вразила районний оргкомітет концертна програма за участю студентів і викладачів КЗ “Криворізький обласний фаховий музичний коледж” ДОР”. Члени журі із задоволенням прослухали і тріо баяністів (керівник Д.Рисіна), і жіночий ансамбль “Співаночки” (керівник Т.Мєсропова), і хор “Відродження” (керівники заслужений працівник культури України Людмила Красильникова, Олександр Балабан), і камерний оркестр (керівник Д.Дядюн), і оркестр народних інструментів ім. Д.Ільїна (керівник Д.Рисіна), і феєричний  естрадно-симфонічний оркестр (керівник В.Онянов).

         Перегляди тривають, тож, бажаємо всім творчих успіхів та перемог!

вгору