Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | «Весна Рудани-2019» у Центрально-Міському районі

«Весна Рудани-2019» у Центрально-Міському районі

15.03.2019 в КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка» відбулося феєричне свято талантів – районний огляд-конкурс ХVІІ-го міського фестивалю народної творчості «Весна Рудани». Це яскрава, довгоочікувана подія у культурному житті Центрально-Міського району, до якої протягом року ретельно готувалися творчі колективи та солісти закладів культури і освіти, вихованці позашкільних мистецьких навчальних закладів району.

Районному святу талантів попереджала величезна творча та організаційна робота – близько тисячі учасників взяли участь у І турі фестивалю - районному конкурсі за жанровими ознаками: хоровий та ансамблевий спів; академічний вокал; естрадна пісня; народна музична творчість та народний танець; бальна та сучасна хореографія; класичний танець, інструментальна музика; оригінальний жанр; образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво. У І турі оргкомітет огляду-конкурсу розглянув та оцінив виступи учасників, обрав переможців для участі у ІІ турі конкурсу.

В цей важливий фестивальний день на професійній театральній сцені демонстрували свої кращі творчі номери 418 учасників — танцюристи, музиканти, співаки, вихованці циркової та театральної студій закладів культури та освіти Центрально-Міського району.

Так склалося історично, що Центрально-Міський район – культурний центр міста Кривого Рогу, а культура району – це його візитна картка! Вагомим доказом цього ствердження є щорічні концертні програми фестивалю, що завжди приємно вражають і захоплюють всіх, і глядачів, і багаточисельних батьків наших дітей своїми яскравими та красивими постановками, інтелігентністю, надзвичайно гарним смаком, новими творчими ідеями, душевністю та філософською глибиною. На цьому святі талантів ми завжди відкриваємо нові «зірочки» на небосхилі мистецтва музики та співу.

Перед концертною програмою, мешканці та гості Центрально-Міського району мали чудову нагоду ознайомитися з прекрасною виставкою декоративно-ужиткового мистецтва, де було представлено близько 70 творчих робіт: живописні картини, художня вишивка, народна лялька, петриківський роспис, бісероплетіння, лозоплетіння, випалювання, різблення, вироби з вовни, моделювання одягу, декоративний живопис на склі, вітраж та ще багато цікавого. Всі роботи було ретельно розглянуто членами міського журі і найкращі з них будуть представлені 19 квітня на загальноміській виставці, що відбудеться у КЗК «Міський виставочний зал» КМР.

Заключним етапом фестивалю стане Гала-концерт та нагородження переможців ХVІІ-го міського фестивалю «Весна Рудани», що відбудеться        22 березня 2019 року в КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка».

вгору