Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | «Весна Рудани-2018» у Центрально-Міському районі

«Весна Рудани-2018» у Центрально-Міському районі

13 березня 2018 року в КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка» відбулося феєричне свято талантів – ІІ тур ХVІ міського фестивалю народної творчості «Весна Рудани». Це яскрава, довгоочікувана подія у культурному житті Центрально-Міського району, до якої ретельно готуються творчі колективи та солісти закладів культури, освіти, окремі виконавці.

Так склалося історично, що Центрально-Міський район – культурний центр міста Кривого Рогу, а культура району – це його візитна картка! Вагомим доказом цього ствердження стала цьогорічна концертна программа фестивалю, що приємно вразила і полонила всіх членів шановного журі, глядачів, багаточисельних батьків наших дітей своїми яскравими та красивими постановками, інтелігентністю, надзвичайно гарним смаком, новими творчими ідеями, душевністю та філософською глибиною. Не обійшлося і без відкриття нових «зірочок» на небосхилі мистецтва музики та співу.

Районному святу талантів попереджала величезна творча та організаційна робота – близько тисячі учасників взяли участь у І турі фестивалю - районному конкурсі за жанровими ознаками: хоровий та ансамблевий спів; академічний вокал; естрадна пісня; народна музична творчість та народний танець; бальна та сучасна хореографія; класичний танець, інструментальна музика; оригінальний жанр; образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво. У І турі оргкомітет огляду-конкурсу розглянув та оцінив виступи учасників, обрав переможців для участі у ІІ турі конкурсу.

В цей важливий фестивальний день на професійній театральній сцені продемонстрували свої кращі творчі номери музиканти, співаки, танцюристи закладів культури та освіти Центрально-Міського району, а також окремі виконавці: КВНЗ «Криворізький обласний музичний коледж» ДОР, КЗ «Палац культури «Карачуни» КМР, КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №1» КМР, КПМНЗ «Криворізька міська школа мистецтв №2» КМР, «КПНЗ «ЦПО «Зміна» КМР, КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР, а також яскраві солісти – Злата Клінецька, Ємір Зейналов, Людмила Васюта, Арсеній Журавель. Полонив глядачів та членів журі виступ юного обдарування – Антона Манагарова, учасника зразкової циркової студії «Шапіто» палацу культури «Карачуни». Кількість учасників районного Гала-концерту – близько 350 – кращих творчих колективів та найяскравіших солістів.

Фестиваль «Весна Рудани» - улюблене свято, як для учасників, так і для глядачів, оскільки збирає завжди повні зали! От і цього року гладацька зала театру не змогла, на жаль,  вмістити усіх бажаючих.

Мешканці та гості Центрально-Міського району мали змогу, перед концертною програмою, ознайомитися з чудовою виставкою декоративно-ужиткового мистецтва, де були представлені понад 85 творчих робіт: живописні картини, художня вишивка, вишиванки, народна лялька, гобелен, декоративний розпис, писанкарство, різьблення, бісероплетіння, моделювання одягу, декоративний живопис на склі, пластилінографія тісто пластика та багато іншого. Всі роботи було ретельно розглянуто  членами міського журі і найкращі з них будуть представлені  у квітні місяці на загальноміській виставці, що відбудеться у КЗК «Міський виставочний зал».

Захід було висвітлено журналістами, представниками  ДТРК «Криворіжжя» , ТРК «Рудана», «1-й Городской». 

Заключним етапом фестивалю стане Гала-концерт та нагородження переможців міського фестивалю «Весна Рудани», що відбудеться 23 березня 2018 року в КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка».

Дякуємо всім учасникам фестивалю, керівникам творчих колективів, директорам закладів культури і освіти Центрально-Міського району за високі результати плідної праці, яскраві і незабутні виступи, вдалу реалізацію творчих задумів! Натхнення всім вам, нових ідей, мистецьких злетів і відмінного творчого року!

вгору