(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Вечори сімейного відпочинку біля головної ялинки міста

Вечори сімейного відпочинку біля головної ялинки міста

Новорічна пора — найкращий час для веселих розваг та сімейного відпочинку. Біля головної героїні новорічних свят — нової  святково прикрашеної ялинки, що розташована в парку Героїв (Металургійний район) оргагізовано проведення, з 20 грудня по 07 січня, вечорів сімейного відпочинку. Центрально-Міський район приймає активну участь у проведенні цих вечорів - так, вже відпрацювали 20-го та 23-го грудня, з 17.00 до 20.00.

У святкових концертно-розважальних програмах взяли участь кращі творчі колективи закладів культури і освіти району: КПНЗ “ПДЮТ Центрально-Міського району” КМР, КПНЗ ЦПО “Зміна” КМР, КП “Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка”, КЗ “Палац культури “Карачуни” КМР, КЗ “Криворізький обласний фаховий музичний коледж” ДОР”, КЗСМО “Музична школа №1” та КЗСМО “Школа мистецтв №2” КМР.

Родзинкою цих сімейних вечорів в парку Героїв є робота локації “Резиденція Святого Миколая”, куди залюбки заходять багаточисельні маленькі криворіжці, розповідають “Святому Миколаю” про свої добрі справи, що зроблено протягом року, успіхи в навчанні та роблять маленьку новорічну поробку на згадку.

Відвідувачів парку, і дорослих, і  малих, вітали зі сцени довгочікувані “Зима”, Дід Мороз зі Снігуронькою, символ наступного  року - “Тигр”, а по парку всіх розважали та фотографувалися з бажаючими різноманітні ростові ляльки в образах улюблених малюками мультфільмів. Справжні зимові вечори біля ялинки видалися на славу, а морозне повітря розтоплювали  веселі та запальні творчі виступи артистів. У танку кружаться всі, і дорослі, і малі!

Наступна зустріч з творчими колективами закладів культури Центрально-Міського району відбудеться 02 січня 2022 року.

         Бажаємо усім криворіжцям веселого, оптимістичного настрою, гарних новорічних і різдвяних свят!

вгору