Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Відроджені традиції

Відроджені традиції

06 листопада 2019 року в КЗК "Міський історико-краєзнавчий музей" КМР відкрилася виставка творчих робіт майстрів Криворізького осередку НСМНМУ «Відроджені традиції - 2019» з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

«Відроджені традиції» - це щорічна святкова експозиція кращих творчих робіт майстрів криворізького осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Це- своєрідний, барвистий, яскравий «украї­нський віночок», в якому переплітаються і об'єднуються в єдину композицію різні види народного мистецтва: вишивка, лялькарство, декоративний розпис, бісероплетіння, кераміка, писанкарство, витинанкарство, ковальство, вибійка, різьблення, плетіння з лози, соломи та кукурудзяного листя, малярство і тка­ння. На виставці представлено близько 400 творів від 50 талановитих майстрів з різних міст - Бердянська, Дніпра, Зеленодольська, Кам'янського, Кривого Рогу, Петриківки, котрі своєю самовідданою, багаторічною, плі­дною працею активно популяризують, досконало вивчають, а, головне - від­роджують народне мистецтво, що так щиросердно виплекане і старанно збе­режене пращурами для нас.

Запрошуємо криворіжців, особливо учнівську та студентську молодь, завітати до затишних залів міського історико-краєзнавчого музею, ближче доторкнутися до прекрасного, багатої історії нашого краю та творчості на­ших земляків.

вгору