Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Відкриття виставки Мішуровського В.В.

Відкриття виставки Мішуровського В.В.

Приємна подія в культурному житті Центрально-Міського району та міста у цілому відбулася 17.02.2017 у КЗК «Міський виставочний зал» - відкриття персональної виставки живописних робіт художника В.В.Мішуровського «Свою Україну любіть».

Віктор Васильович Мішуровський належить до плеяди відомих художників Криворіжжя – він є членом криворізької міської організації Національної спілки художників України. У нього дуже цікаві творчі корені і напевно, від своїх родичів отримав іскру Божу талановитий художник. Свою професійну діяльність Віктор Мішуровський пов’язав з факультетом мистецтв Криворізького педагогічного інституту, де проявив себе як майстер-педагог.

З 1988 року і по теперішній час працює викладачем кафедри образотворчого мистецтва художньо-графічного факультету КПІ. Далеко не кожен визнаний художник має здібності до викладання, але викладач обов’язково  повинен реалізовуватися як художник – практик. Постійний учасник обласних та міських виставок з 1983 року, працює в області станкового живопису, улюблена тематика на протязі десятиліть – пейзаж. Відомі його роботи «Средь шумного бала, случайно…», «Золотые березки», «Ночь на Рождество», «Старый двор», «Май в Лавре», «Львов», «Ветряк», де автор не тільки милується  неповторною красою різних куточків України, але і проявляє неповторну індивідуальність, затверджує вічні цінності національної свідомості. Віктор Васильович цінує природу, де б він не знаходився. Мотиви для своїх полотен знаходить в пейзажах Придніпров’я, Черкащини, багато чудових полотен майстер присвятив живописним куточкам Кривого Рогу. Це і «Старий парк», і «Осінь», і «Старе подвір’я», і «Осінь у місті». Всі його пейзажі – багатопланова розповідь про рідну землю, де він завжди щиро милується природою, знаходить тонкі переходи кольорів і відтінків, щоб передати певний настрій, конкретну авторську задумку. Мандруючи по Україні, В.Мішуровський разом з друзями –художниками написав серію полотен «Стежками Холодного Яру», які відрізняються особливим світлом, ліризмом і витонченістю палітри.

Персональні виставки В.Мішуровського свідчать, що він автор яскравої індивідуальності. Сьогодні він викладач з добрим досвідом і стажем.

вгору