Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Відкриття виставки художника Федора Росомахи

Відкриття виставки художника Федора Росомахи

Замислювались ви коли-небудь, скільки у нашому місті Кривому Розі мостів? Їх близько п'яти сотен — пішохідних, автодорожніх, залізнодорожніх, промислових, великих і малих... Наш земляк, відомий криворізький художник Федір Росомаха першим розвинув цю тему у своїй шостій персональній виставці «Криворізькі мости», відкриття якої відбулося 04.07.2018 в КЗК «Міський виставочний зал». Привітати талановитого земляка прийшло багато гостей, шанувальників його мистецтва, серед яких - голова Центрально-Міської районної у місті ради Сергій Володимирович Нєженцев.

Криворізькі барди приготували всім присутнім невеличкий концерт.

Федір Петрович Росомаха живе і працює в місті Кривому Розіз 1962 року. З виходом на заслужений відпочинок Федір Петрович Росомаха повністю посвятив себе улюбленій справі – живопису та графіці, є постійним, активним учасником міських та районних виставок.

Теми сюжетів картин підказує митцю саме життя, оточуючий світ: це і улюблені живописні куточки рідного міста Кривого Рогу, його чудові перетворення у сучасних новобудівлях, поява нових пам’яток  історії і культури, оригінальних малих форм. Також, незвичним проявом творчої особистості  Федора Петровича є оригінально написані в техніці графіки приказки та вислови. Автор називає цей напрям сюрреалізмом, але, насправді, в творчих роботах Федір Росомаха реалізує свої життєві спостерігання і завдяки проникливому оку та досвіду, активно переносить на папір виниклі образні уявлення.

Запрошуємо мешканців і гостей Центрально-Міського району завітати до затишного мистецького простору КЗК «Міський виставочний зал» та ближче ознайомитись з творчістю художника Федора Петровича Росомахи.

вгору