Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Відкриття театрального сезону - 2019

Відкриття театрального сезону - 2019

Життя – театр, а люди в ньому актори». Цей Шекспірівський постулат як ніщо інше є надто доречним, як для способу нашого життя у цілому, так і для тих, кому  театр став справою усього життя.

         Театр назавжди увійшов у наше життя, впевнено завоювавши свої провідні позиції. І кожного року ми з великим піднесенням очікуємо на нові вистави та творчі зустрічі з улюбленими акторами.

         Радо зустрічав криворіжців на відкритті нового театрального сезону минулої неділі, 29 вересня 2019 року, творчий колектив КП «Криворізький академічний театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка». Концертна програма складалася з уривків улюблених вистав «Турецкая голубая шаль”,  «Сорочинський ярмарок» та інших. На сцені театру зажили своїм повноцінним життям твори української класичної драми та сучасних авторів. 

У цьому театральному сезоні творчий колектив театру представить глядачам прем’єри вистав  «Рождество в королевском замке»,   “Мистер Икс” та феєричне новорічне шоу. Режисер святкової концертної програми — незмінний головний режисер театру, Заслужений артист  України Василь Короленко.  У цей святковий день відзначали 30-річчя творчої діяльності на сцені театру провідні артистки Ірина Данко і Катерина Смірнова-Балагура, а з 20-річчям роботи на сцені привітали провідного артиста Артема Короленка.

         Репертуар  академічного міського театру імені Тараса Шевченка охоплює всі сценічні жанри – від психологічної драми до мюзиклу.

         Театр  живе, плідно працює, оновлюється його склад, приходить талановита молодь.  Незмінними залишаються майстерність наших акторів та безмежна любов глядачів.

вгору