(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Відкриття меморіального комплексу в Центрально-Міському районі

Відкриття меморіального комплексу в Центрально-Міському районі

08 травня 2021 року на території 17-ї окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка (Військове містечко-35) відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня пам’яті та примирення та відкриття меморіального комплексу “Пам’яті воїнів 17-ї окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка та 40-го окремого мотопіхотного батальону “Кривбас”.

На урочистому мітингу були присутні почесні гості: народний депутат України, голова комітету Верховної Ради України” з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко; заступник Криворізького міського голови Костянтин Бєліков; голова Центрально-Міської районної у місті ради Катерина Мурашова; засновник Благодійного фонду “Громадська ініціатива мешканців Кривбасу” Володимир Соколовський; командир 17-ї  окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка полковник Павло Житняк; голова громадської організації “Об'єднання солдатських матерів” Наталія Король.

Освячення меморіального комплексу здійснив настоятель храму Святителя Миколая, архиєпископ Мир Лікійського - Чудотворця Дніпровської єпархії православної церкви України Роман Боцвін.

Починаючи з 2014 року, військовослужбовці військових бригад нашої країни безпосередньо приймають участь у бойових діях по захисту незалежності та територіальної цілісності нашої держави на території Донецької та Луганської областей. На превеликий жаль, і зараз на Донеччині і Луганщині гинуть наші патріоти — добровольці та воїни української армії. Не минуло це лихо й 17-у окрему танкову Криворізьку бригаду імені Костянтина Пестушка та 40-й окремий мотопіхотний батальон “Кривбас”. 119 бійців назавжди залишаться в наших серцях та будуть стояти  в одному строю разом зі своїми побратимами...

Віднині і на довгі часи цей меморіальний комплекс нагадуватиме прийдешнім поколінням про людей, які охороняли мир і спокій на нашій українській землі. Хай живуть у віках імена героїв, викарбовані на пам'ятних дошках меморіалу...

вгору