Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Відкриття меморіальної дошки на честь старшого солдата Збройних сил України Борисова В.В.

Відкриття меморіальної дошки на честь старшого солдата Збройних сил України Борисова В.В.

14 червня 2020 року у Криворізькій загальноосвітній школі I-II ступенів №104 відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь військовослужбовця, загиблого під час виконання військового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, старшому солдату Збройних сил України Борисову Володимиру Володимировичу.

На мітингу-реквіємі була присутня мати та донька загиблого бійця, учасники бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, спеціаліст відділу освіти виконкому Центрально-Міської районної у місті ради, вчителі та мешканці селища. До родини та односельців загиблого зі словами подяки за сина, батька та справжнього воїна звернувся депутат Центрально-Міської районної у місті Кривому Розі ради та директор
КЗШ №104 Тетерін О.А., який наголосив, що героїзм Борисова Володимира вчитиме майбутні покоління школярів таким звичним, але часом надскладним людським якостям як гідність, повага, любов і вірність.

Крім того, з нагоди Дня вшанування учасників операції об’єднаних сил хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальних дошок Радієвського Олександра Віталійовича та Ятченка Сергія Олександровича, встановлені на будівлі КЗШ №104, всі присутні вшанували пам’ять загиблих бійців під час виконання військового обов’язку в зоні проведення АТО на сході країни.

Наші герої загинули, захищаючи свою землю, але світла пам’ять про цих героїв назавжди залишиться з нами! 

Інформує: Відділ освіти
вгору