Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Відділ розвитку підприємництва повдомляє

Відділ розвитку підприємництва повдомляє

1) 20.10.2020 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому Центрально-Міської районної у місті ради здійснено рейд з питання роз’яснювальної роботи з суб’єктами господарювання району щодо додержання ними вимог санітарного законодавства України в умовах  адаптивного карантину та змін до карантинних обмежень, у тому числі внесені постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» зі змінами. Так, спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради обстежено 10 об’єктів бізнесу,  під час обстеження було розповсюджено тематичні інформаційні листівки, виявлені порушення санітарного законодавства України (відсутність засобів індивідуального захисту) були усунуті у ході обстеження.

2) 20.10.2020 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради обстежено  10 об’єктів бізнесу району з чисельністю працюючих на них 11 осіб, щодо дотримання суб’єктами господарювання законодавства України про працю. Під час обстеження порушень не виявлено.

3) 21.10.2020 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради здійснено моніторинг об’єктів бізнесу, які розташовані на території ринку «Центральний» ПСК «Центральний ринок» за дотриманням вимог Постанови головного державного санітарного лікаря України від 06.06.2020  № 34 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів з торгівлі на ринках на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)». Керівнику даного ринку  на період карантину рекомендовано збільшити кількість заходів з санітарної обробки дезінфекційними засобами усіх приміщень та контактних поверхонь.  

4) 23.10.2020 на виконання Угоди про взаємодію з питань протидії незаконному обігу товарів у місті Кривому Розі спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому Центрально-Міської районної у місті ради, управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради спільно зі співробітниками Криворізького міського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області проведено рейд щодо ліквідації осередку стихійної торгівлі на вул. Лермонтова, біля входу до ринку ТК «Центральний» ТОВ «Універсалмаркет». З усіма торгуючими проведено роз’яснювальну бесіду з питання наслідків та загрози, яку може спричинити стихійна торгівля продуктами харчування та попереджено щодо адміністративної відповідальності за торгівлю у невстановлених місцях. Усі торгуючі покинули місце стихійної торгівлі.

вгору