Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Відбувся урочистий захід з нагоди «Міжнародного дня авіації і космонавтики»

Відбувся урочистий захід з нагоди «Міжнародного дня авіації і космонавтики»

12 квітня 2017 року, на базі Криворізької загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів № 5 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, відбувся урочистий захід з нагоди «Міжнародного дня авіації і космонавтики».

В гості до учнів та викладацького складу школи завітали почесні гості: представники Криворізької міської та районної організацій ветеранів, добрі друзі та колеги  – представники Благодійного фонду «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу», представники відділу освіти і науки виконкому Центрально-міської районної у місті ради, студенти Криворізького коледжу Національного авіаційного університету, мешканці мікрорайону. Серед почесних гостей також був Шватковський В’ячеслав Володимирович, льотчик І класу.

Захід носив особливий патріотичний та виховний характер, оскільки в школі навчалося 6 Героїв Радянського Союзу: Глінка Борис Борисович, Глінка Дмитро Борисович, Лавроненко Іван Васильович, Дудніченко Віктор Маркович, Михлик Василь Ілліч, Кобилянський Іван Олександрович.

У цьому році школа зустріла всіх гостей оновленою меморіальною дошкою та відремонтованим фасадом будівлі, що безумовно додало святковості.

По закінченню заходу відбулась урочиста хода, під час якої були покладені квіти до меморіальної дошки Борису та Дмитру Глінкам, що розташована на будинку, в якому вони мешкали.

Інформує: Відділ освіти
вгору