Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Відбувся святковий захід «Янголи поруч…» присвячений Дню працівників соціальної сфери

Відбувся святковий захід «Янголи поруч…» присвячений Дню працівників соціальної сфери

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99, відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту.

З нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери у Криворізькому державному педагогічного університеті на психолого-педагогічному факультеті відбувся святковий захід «Янголи поруч…».

Вищевказаний захід був направлений на популяризацію роботи соціального педагога в закладах освіти, оскільки соціальний захист дітей в наш час набуває великої актуальності, особливо захист дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та дітей, що мають соціально-правовий статус.

Саме з питання соціального захисту дітей вищевказаної категорії психолого-педагогічний факультет Криворізького державного педагогічного університету уже не перший рік співпрацює зі службою у справах дітей виконкому Центрально-Міської районної у місті ради.

Тому на свято були запрошені начальник служби у справах дітей виконкому районної у місті ради Чумак Олена Олександрівна та спеціалісти за відповідними напрямками роботи.

Чумак О.О. привітала зі святом усіх присутніх в урочистій залі та наголосила, що праця соціального педагога дуже нелегка, але вкрай важлива й потрібна дітям, які того потребують.

Крім того, Олена Олександрівна презентувала подарунок психолого-педагогічному факультету від керівництва Центрально-Міського району, а саме книгу про історію розвитку району «20 років до сторіччя».

Також не залишили без уваги студентів та викладачів факультету і діти Центрально-Міського району, які в знак подяки  передали в дарунок картину написану Петровим Микитою, студентом Політехнічного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет». 

вгору