Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Новые вершины»

Відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Новые вершины»

З 29 березня по 3 квітня 2017 року в Палаці дітей та молоді «Золак» (м. Мінськ, Республіка Білорусь) проходив ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Новые вершины», учасниками якого стали понад 4000 вихованців творчих колективів з різних країн світу: Білорусі, Росії, України, Польщі, Казахстану, Єгипту. Масштабність заходу можна оцінити навіть по тому критерію, що в цьому році він проходив на трьох майданчиках. Юні таланти змагалися не лише на головній сцені Палацу дітей та молоді «Золак», але і в Палаці дітей та молоді «Оріон», і в Мінському державному музичному коледжі імені М.І. Глінки. Як зазначили організатори фестивалю, «Новые вершины» задумані для того, щоб довести, що наш світ не має кордонів для творчості.

Наше місто на фестивалі достойно представив  Народний художній колектив «Театр моди «Дебют» комунального позашкільного навчального закладу «Центр позашкільної освіти  «Зміна» Криворізької міської ради. Результатом їх участі у фестивалі є І місце в номінації «Екологічна мода»,  І місце в номінації «Народний танець» та Гран-прі фестивалю в номінації «Театри моди».

Програма фестивалю була надзвичайно насиченою. Окрім конкурсних виступів, вихованки театру моди брали участь у майстер-класах з виготовлення витинанок, розпису по дереву, боді-арту, вокалу та хореографії. Керівник колективу Ширшова Тетяна Тарасівна, як учасник міжнародного проекту «Разом», взяла участь у творчій зустрічі лідерів «Мы разам для моладзі», на якій підіймались питання реалізації освітніх і соціокультурних проектів, обміну досвідом роботи з дітьми та молоддю, презентації культурних цінностей країни через концерти та виставки.

В один з конкурсних днів всі делегації фестивалю брали участь у творчій зустрічі, на якій презентували своє рідне місто. Вихованки театру моди в костюмах з колекції «Криворожаночка» та з прапорами нашого міста під відеоролик «Місто довжиною в життя» зуміли закохати в Кривий Ріг всіх присутніх, показавши його неповторну красу та велич.

Також для учасників фестивалю були організовані цікаві та пізнавальні екскурсії до Мінського зоопарку, історичними місцями міста, серед яких незабутнє враження справив меморіальний комплекс в урочищі Тростянець на місці гітлерівського концтабору, де протягом 1941 – 1944 рр. було знищено понад 200 тис. людей.

Останній день фестивалю був відзначений урочистим і неймовірно колоритним гала-концертом, на якому відбулась церемонія нагородження переможців. Фестиваль закінчився та його учасники зарядилися невичерпною творчою енергією, яка дозволить  підкорювати нові мистецькі вершини.

Інформує: Відділ освіти
вгору