Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Відбувся Міжнародний фестиваль дитячої творчості, телебачення та преси «Золота осінь Славутича – 2016»

Відбувся Міжнародний фестиваль дитячої творчості, телебачення та преси «Золота осінь Славутича – 2016»

Переважна більшість молоді вважає за краще проводити вільний час в товаристві однолітків. Найкращий приклад стосунків і відносин між молоддю спостерігався на 23 Міжнародному фестивалі дитячої творчості, телебачення та преси «Золота осінь Славутича – 2016»,  який проходив з 23 по 26 вересня. Юні журналісти, телеоператори, фотокореспонденти, редактори і журналісти дитячих газет, теле- та радіопрограм з Києва, Чернігова, Кривого Рогу, Кропивницького, Брод, Сміли, Узина, Христинівки, Городка, Закарпаття (Україна), Калинковичів, Мінська (Білорусь), Лодзі (Польща), Айзкраукле (Латвія), Чехії та Марокко змагалися у своїй майстерності розкриття актуальних тем засобами журналістики.

В перший день міжнародного фестивалю «Золота осінь Славутича» на Центральній площі урочисто було відкрито фестиваль. Відбувся концерт творчих колективів та гостей міста, серед яких Народний колектив театру моди «Дебют», комунального позашкільного навчального закладу «Центр позашкільної освіти «Зміна» Центрально-Міського району.

Після отриманих перемог на Міжнародному конкурсі-фестивалі в        м. Київ «Прес-весна на Дніпрових схилах» команда гуртка журналістики «Прес-центр «Телевізійна служба новин» з комунального позашкільного навчального закладу «Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району» в складі Юрченка Богдана, Ященко Вікторії, Сергієнко Мелісси, Середіна Богдана та керівника Кузьменко Алли посіли ІІ місце в номінації «ІТ технології».

Інформує: Відділ освіти
вгору