Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Відбувся міський конкурс проектів «Сходинки до соціальної зрілості»

Відбувся міський конкурс проектів «Сходинки до соціальної зрілості»

18.01.2018 на базі КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР відбувся міський конкурс проектів «Сходинки до соціальної зрілості» серед учнів та вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста Кривого Рогу у номінаціях: просвітницько-профілактична діяльність та благодійність. Гостями на святі були учні КЗШ №8 Центрально-Міського району, які виступили перед учасниками та членами журі. Голова журі - Солдатенкова Лариса Євгеніївна – методист міського координаційного центру КМР «Горицвіт».

Лідери учнівського самоврядування КЗШ №1 Центрально-Міського району Шкваренко Вероніка і Пришедько Родіон, які були ініціаторами створення та реалізації проекту «Добро жменями», представили свій проект у номінації «благодійність» та отримали почесне III місце.

КЦМЛ Центрально-Міського району зі своїм медіапроектом «Здоров’я в наших руках», членами якого є Романщак Владислав та Сердюк Дар’я, отримали почесне II місце у номінації «просвітницько-профілактична діяльність».

Під час підведення підсумків міського конкурсу працювала педагогічна студія «Педагог як сонце», організаторами якої були методисти-координатори КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР Іваха Людмила Іванівна та Басс Ганна Володимирівна.

 Вітаємо переможців та їх наставників! 

Інформує: Відділ освіти
вгору