Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Відбувся конкурс декламаторів віршів Т. Г. Шевченка «Кобзарева зоря»

Відбувся конкурс декламаторів віршів Т. Г. Шевченка «Кобзарева зоря»

05 березня 2019 року у Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №123 відбувся вже традиційний конкурс декламаторів віршів Т. Г. Шевченка «Кобзарева зоря».

«Наш захід ми присвячуємо генію українського народу, великому патріоту України, її Пророку. Пошана і вдячність наповнюють серця усього людства, бо Тарас Шевченко – не тільки співець України, він митець на всі часи, на всі віки для всіх людей на Землі. Ми пишаємось тим, що він – наш земляк, і прагнемо бути достойними його нащадками» - наголосили ведучі на початку конкурсу.

Не дивлячись на те, що за умовами конкурсу учні декламують позапрограмний матеріал, у цьому заході брали участь представники з кожного класу, навіть першачки. До підготовки були залучені не тільки учні, учителі української літератури, класні керівники, а й батьки учасників. Вперше до уваги журі були представлена не лише поезія, а й літературно-музичні композиції за творами Кобзаря. Для оцінки конкурсантів до уваги брали рівень володіння текстом, ораторські здібності (емоційність, експресивність), дотримання мовних норм, візуальний образ декламатора. В кожній віковій категорії були обрані переможці, а всі учасники конкурсу - відзначені солодкими призами.

Інформує: Відділ освіти
вгору