Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Відбувся Єдиний день інформування населення

Відбувся Єдиний день інформування населення

19 січня 2017 року на базі КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Центрально-Міському районі»  відбувся Єдиний день інформування населення. Актова зала  територіального центру зібрала  його працівників.

Головуюча на єдиному дні інформування населення Людмила Андріанівна Дмитрієва - керуючий справами виконкому районної у місті ради, оголосила тему заходу: «Соборність України: історія та сучасність». Вона своїм виступом підкреслила важливість дня Соборності та Свободи України в історії українського народу. Дня, який відіграв значну роль у становленні, розвитку та зміцненні української державності, формуванні та утвердженні української самостійної соборної держави.

Також, перед присутніми  виступили: 

Савенко Ніна Валеріївна – начальник відділу з питань захисту прав споживачів апарату міськради і виконкому розповіла основні Правила, які повинні знати споживачі купуючи товар або замовляючи будь-яку послугу;

Угринович Людмила Володимирівна – начальник управління праці та соціального захисту населення виконкому Центрально-Міської районної у місті ради, яка розтлумачила про надання житлових субсидій для мешканців району в опалювальний період та, як буде компенсуватися вартість послуг тепло- водопостачання окремим категоріям мешканців району;

Захаров Ярослав Геннадійович - головний спеціаліст економіки та промисловості  виконкому Центрально-Міської районної у місті ради розповів про  стан розрахунків за енергоносії та за житлово-комунальні послуги населенням Центрально-Міського району.

вгору