Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

11.02.2019 під головуванням заступника голови районної у місті ради по виконавчій роботі Гонченко Наталії Анатоліївни відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У засіданні комісії взяли участь члени комісії та запрошені.

Комісійно розглянуто ряд питань, віднесених до повноважень служби у справах дітей виконкому районної у місті ради, серед яких:

1.Про визначення способу участі гр.Б. у вихованні малолітньої доньки,;

.Розгляд звернення гр.Ч., щодо виконання рішення Центрально-Міського районного суду м. Кривого Рогу про усунення перешкод у вихованні та спілкуванні з малолітнім сином.

3.Про повернення малолітніх дітей, на виховання матері гр.Ш.;

4.Про затвердження персонального складу міждисциплінарної команди для організації соціального захисту, малолітньої дитини, відносно якого вчинено психологічне насильство та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

5.Про стан виконання батьківських обов’язків гр.П. відносно дітей;

6.Про надання до Центрально-Міського районного суду м. Кривого Рогу позовної заяви виконкому районної у місті ради, як органу опіки та піклування, про позбавлення батьківських прав гр.У. відносно малолітнього сина.

7.Про надання малолітнім дітям, статусу дитини-сироти та встановлення опіки над ними.

8.Про ефективність  функціонування прийомної сім'ї Л.;

9.Про припинення функціонування прийомної сім'ї у зв’язку з досягненням  особою із числа дітей позбавлених батьківського 23 років.

10.Про можливість зарахування/незарахування до Єдиного банку даних потенційних опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів гр.К.та гр.К;

11.Про реєстрацію факту народження дитини, покинутої батьками у КЗ «Криворізький перенатальний центр зі стаціонаром»  Дніпропетровської обласної ради»;

12.Про надання дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування  та направлення її до КЗ «Криворізький спеціалізований будинок дитини» Дніпропетровської обласної ради», на повне державне забезпечення;

13.Про розгляд звернень громадян щодо надання дозволів на вчинення правочинів;

14.Про повернення малолітньої дитини на виховання матері гр. М;

15.Про відбирання від батьків, гр.Д. та гр.Д, малолітніх дітей;

За результатами розгляду питань порядку денного були винесені виважені та обґрунтовані рішення в інтересах дітей й взяті на контроль до їх повного виконання.

вгору