Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Відбулися збори опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків - вихователів

Відбулися збори опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків - вихователів

Днями у залі засідань виконкому Центрально-Міської районної у місті ради під головуванням заступника голови районної у місті ради по виконавчій роботі Гонченко Наталії Анатоліївни відбулися збори опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків - вихователів, які проживають на території Центрально-Міського району м.Кривого Рогу.

Основна мета заходу: удосконалення співпраці опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів з суб'єктами соціальної роботи та ознайомлення їх зі змінами у чинному законодавстві України щодо соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На нараді були розглянуті питання:

1. Стан реформування системи охорони здоров'я, зокрема надання медичної допомоги дітям.

2.Порядок нарахування та виплати державних соціальних допомог на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

3. Стягнення аліментів з батьків, які позбавлені батьківських прав, на утримання дітей, що перебувають під опікою, піклуванням у сім'ях громадян, прийомних сім'ях, дитячих будинках сімейного типу та відповідальність за ухилення від сплати аліментів.

4. Про роботу Центру адміністративних послуг «Віза».

5. Про виконання Державного стандарту соціального супроводу сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування.

6. Надання Криворізьким центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді юридичних послуг законним представникам дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

7.  Здійснення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в закладах освіти району.

8. Взаємодія служби у справах дітей виконкому районної у місті ради з опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями з питання соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Робота щодо соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування перебуває на постійному контролі в службі у справах дітей виконкому Центрально-Міської районної у місті ради.

вгору