тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Відбулися районні змагання з футболу “Осінні зірочки”

Відбулися районні змагання з футболу “Осінні зірочки”

15-16 вересня 2016 року у Центрально-Міському районі відбулися районні змагання з футболу “Осінні зірочки”,  що проходять по програмі Всеукраїнських змагань “Шкіряний м’яч”.

Команди загальноосвітніх закладів району були заздалегідь розділені на підгрупи, тому у перший день змагань на базі КПНЗ «ДЮСШ № 3» зустрілися команди з КЗШ №№ 1, 8, 10, 28, 29 та 104, а на базі КЗШ № 23 команди з КЗШ №№ 20, 23, 79, 85, 123. За результатами ігор до фіналу вийшли команди КЗШ №№ 29, 79, 104 та 123.

Другий день змагань пройшов на базі КПНЗ «ДЮСШ № 3». У першій грі за ІІІ місце змагалися команди КЗШ № 104 та КЗШ № 123. Після серії пенальті був визначений бронзовий призер змагань, ним стала команда КЗШ № 104.

Друга гра за перемогу у турнірі видалася дуже «гарячою». Ані команда КЗШ № 79, ані команда КЗШ № 29 не хотіли поступатися. Однак першість виборола команда КЗШ № 79.

За результатами змагань:

І місце зайняла команда КЗШ № 79 (тренер Манагаров О.М.),

ІІ місце – КЗШ № 29 (тренер Коваль Л.А.),

ІІІ місце – КЗШ № 104 (тренер Тетерін О.А.).

Отже, честь Центрально-Міського району в міських змаганнях з футболу «Осінні зірочки» буде захищати команда КЗШ № 79.